Bilgeliğe Yolculuk...
İİBF Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
11/03/2015 14:24:17 - 18/12/2015 14:24:17 - 21628 Okunma

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümümüz tarafından gerçekleştirilen ve düzenli olarak tekrarlanması planlanan kariyer söyleşilerinin bu ayki konuğu Kıran Holding AŞ. Mali İşler Müdürü Eren Tahir Ağartan oldu.

11  Mart Çarşamba günü İİBF Konferans Salonunda gerçekleştirilen ve Eren Tahir Ağartan'ın konuşmacı olarak katıldığı "Kariyer Söyleşisi"ne ilgi oldukça yoğundu. Fakültemiz değerli öğretim üyeleri Yard. Doç. Dr. Ramazan Tiyek, Yard. Doç. Dr. Şenol Öztürk, Yard. Doç. Dr. İskender Gümüş, Yard. Doç. Dr. Hüseyin Korkut ve fakültemiz araştırma görevlilerinin hazır bulunduğu söyleşiye bölümümüz ve fakülte öğrencileri yoğun katılım sağladı.

Kıran Holding bünyesinde uzun yıllar çalışan ve Mali İşler Müdürü olarak önemli bir kariyere sahip olan konuğumuz Ağartan, söyleşiye kendi tecrübelerinden kesitler sunarak başladı ve akabinde öğrencilere gelecek çalışma hayatları için önemli tavsiyelerde bulundu. 

Ağartan, söyleşi sırasında kariyer açısından "çalışmanın" ve "kişisel gelişimin" önemi üzerinde özellikle durdu. Öğrencilere gerek öğretim hayatlarında ve gerekse çalışma hayatlarında performanslarını etkin ve sürekli kılmalarına özel ihtimam göstermelerini tavsiye etti.

Karşılıklı soru-cevap şeklinde devam eden söyleşide öğrenciler, konuğumuza yönelttiği sorularla mezuniyet sonrası kariyer gelişimlerine yönelik akıllarına takılan sorulara cevap bulmaya ve geleceklerine yön verebilecek önemli tavsiyeler elde etmeye çalıştılar.

Öğrencilerce sorulan sorulara güler yüzle karşılık vererek samimi bir ortamın teminini sağlayan Ağartan'a söyleşi sonunda katılımından dolayı bir plaket takdim edildi. Plaketin konuğumuza takdimi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü öğretim üyeleri Yard. Doç. Dr. Ramazan Tiyek ve Yard. Doç. Dr. İskender Gümüş tarafından yapıldı. 

Kariyer Söyleşisi Etkinliğimiz

Facebook Twitter Google Plus
Kariyer Söyleşisi Etkinliğimiz
  • Plaket Takdimi
  • Dinleyiciler 2
  • Dinleyiciler 1
  • Konuğumuz Sn. Eren Tahir Ağartan
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.